Ta strona używa cookies. Kontynuując korzystanie ze strony zgadzasz się na działanie mechanizmu ciasteczek.

X
ŁUKASZ

Wokalista, wodzirej

Porywa gości na parkiet na zlecenia, bez zlecenia.
INEZ

Wokalistka

To dzięki niej "płonie stodoła".
MACIEK

Klawiszowiec

Dał dziewczynie białego misia i wie gdzie się podziały tamte prywatki.
DLACZEGO MY?

Podczas wspólnej zabawy podążymy za kormoranami, przepłyniemy rzeki i góry pokonamy, sprawdzimy czy Agnieszka dalej tam mieszka, zatańczymy razem kawałek do tańca na kawałku podłogi podczas cudownej podróży do Grecji, Francji i wiele, wiele innych!

Profesjonalizm

Niezwykle poważnie traktujemy to co robimy. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, tak aby jak najlepiej wpasować się w klimat danej imprezy. Staramy się, aby nasza scena wyglądała jak najlepiej ! Estetyka to dla nas pierwszorzędna sprawa.

Doświadczenie

Na scenach pojawialiśmy się już od 2008 roku. Gramy na różnego rodzaju eventach, a nasze umiejętności opieramy zarówno na wiedzy praktycznej pozyskanej na imprezach, jak i teoretycznej uzyskanej w szkole muzycznej.

Różnorodny repertuar

Gramy wszystko co taneczne i przyjemne dla ucha - od przebojów z lat 70, disco, aż po najnowsze hity radiowe. Nie ograniczamy się tylko do jednego stylu. Różnorodność wykonywanych utworów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.Przykładowy repertuar

Profesjonalny sprzęt

Jakość odbieranego dźwięku jest jedną z istotniejszych kwestii. Posiadamy jedne z najlepszych instrumentów, bardzo dobre nagłośnienie i ciekawe oświetlenie.

Energia

Pracujemy z pełną energią od samego początku imprezy, aż do jej końca nie wypijając przy tym ani grama alkoholu !

Wodzirejka

Wodzirejka na najwyższym poziomie prowadzona ze smakiem. Nie prowadzimy zabaw, które wprowadzają gości w zakłopotanie i powodują niesmak.Zabawy do pobrania